skenru

Kategória

Top výlety

Cesta po Strednej Európe

Počas tejto 20 dňovej cesty spoznáme históriu , kultúru , prírodu piatich krajín strednej Európy.
od$2,310
0
viac ...

Letná prehliadka v Budapešti spojená s plavbou po Dunaji

Pešia prehliadka mesta, Plavba po Dunaji spojená s občerstvením
od$39
0
viac ...

Vianoce vo Wroclawi

Wroclavské Námestie a centrum mesta, Vianočná výzdoba na nábreží,Prehliadka mesta s profesionálnym sprievodcom
od$41
0
viac ...

Cesty Budapešť, Višegrád spojené s plavbou po Dunaji

Budapešť je prekrásna....Je to perla na Dunaji...prechádzky po nábreží Dunaja Vás presvedčia o úžasnej atmosfére , pohľady na hrad , parlament a iné architektonické skvosty z lode Vás očaria navždy.... Vychutnajte si panorámu Dunaja počas plavby do Vyšegrádu –staré sídlo uhorských kráľov .Výhľad na Slovensko a Margitin most v Štúrove je nezabudnuteľný...
od$41
0
viac ...

UNESCO na Slovensku

Navštívime najkrajšie miesta v našej krajine zapísané do Unesca. Zachované stredoveké mestá, Spišský hrad – najväčší na Slovensku, originálna dedinka Vlkolínec, niekedy najbohatšie banícke mesto Banská Štiavnica. Slovensko – malá krajina so vzácnymi pamiatkami.
od$540
0
viac ...

TOP lyžovačka na Slovensku

Neviete kam na lyžovačku? Ktorý svah Vám sadne najlepšie ? Poďme, ponúkame Vám Ski tour a prejdime si tie najkrajšie strediská spolu.
od$590
0
viac ...

TOP kúpeľné strediská na Slovensku

Slovensko je krajinou minerálnych vôd a kúpeľov. Prejdeme si celú krajinu, navštívime tie najznámejšie kúpele a najliečivejšie pramene. Počas tohto zájazdu si preliečime telo aj dušu. V každých kúpeľoch sa ubytujeme, prezrieme si ich, okúpeme sa a ochutnáme rôzne druhy minerálnych vôd.
od$605
0
viac ...

TOP 10 miest na Slovensku

Slovensko ponúka neskutočné množstvo zaujímavostí, dedičstvo ešte z čias stredoveku, hrady, zámky, kláštory, stredoveké gotické a renesančné námestia, hory, plavby, vínne pivnice a degustácie, salašníctvo malebné maľované dedinky a slovenské špeciality. Všetko Vám ponúkame v tejto 6 dňovej ceste. Spoznajte s nami nepoznané miesta Východnej Európy miesta zapísané do Unesca a ochutnajte chutnú Slovenskú kuchyňu.
od$605
0
viac ...

Luxusná cesta-10 dňová cesta

Najvyberanejšie miesta v našej krajine, najluxusnejšie hotely a wellness centrá na Slovensku, VIP doprava, vyberané delikatesy a vína, kvalifikovaný sprievodca. Poďte to s nami skúsiť aj Vy a spojte spoznávanie s luxusom.
od$1,309
0
viac ...

Krakow – Bardejov – 8 dňový výlet

Krakow – je miestom stretnutia s najslávnejším obdobím Poľska..zachovali sa to Gotické i renesančné pamiatky , hrad Wawel i židovská štvrť Kazimierz...to všetko bude začiatok Vášho výletu .Presunieme sa na Slovensko...Navštívime staré mestá Bardejov a Levoča ....ukážeme si výtvory prírody pod zemou a oddýchneme si v srdci zelenej nedotknutej prírody...
od$506
0
viac ...
1 2