skenru

Kategória

Gastronomické výlety

Vínna cesta – Chorvátsky Grob

Prehliadka Bratislavy - Nákupné centrum Eurovea - Husacina v Chorvátskom Grobe spojená s ochutnávkou vína - Hrad a Kalvária v Nitre
od$88
0
viac ...

Zadunajská vínna cesta

Plavba Gabčíkovo – Čuňovo - Drevený vodný mlyn v Kolárove - Ochutnávka vína – vinárstvo Georgína spojená s večerou - Námestie Európy v Komárne - Bazilika v Ostrihome
od$85
0
viac ...

Vínna cesta Velký Krtíš

- Návšteva Slovenskej Hontianskej izby spojená s ochutnávkou vína a koláčov - Hrad Modrý Kameň a výstava hračiek na hrade - Večerná návšteva pivníc Bio Kušický spojená s ochutnávkou vína
od$82
0
viac ...

Vínna cesta do Egeru Maďarsko

Eger – metropola Severného Maďarska , centrum protitureckého odboja.Dodnes sa tu nachádza minaret a turecké kúpele. Ďaším dôvodom , prečo navštíviť práve toto mesto je vynikajúce červené víno , ktoré v preklade nazvali Býčia krv....S nami spoznáte a ochutnáte toto prekrásne mesto s vinicami s bohatou históriou ....
od$70
0
viac ...

Vínna cesta Orechová

Zemplín nám ponúkne množstvo zážitkov v podobe prehliadky Andrášiovského kaštieľa, múzea či plavbu loďou po jednej z najznámejších vodných priehrad Šírava.
od$55
0
viac ...

Turnianska vínna cesta

Ochutnávka vín, prehliadka jedinečného premonštrátskeho kláštora, potulky po prírode a návšteva unikátnych jaskýň – to všetko nájdeme na Gemeri.
od$55
0
viac ...

Tekovskohontianska vínna cesta

Tekov a Hont – dva čarokrásne regióny na Slovensku s rozsiahlymi vinicami maľovanými pivnicami a typickou drevenou slovenskou architektúrou.
od$100
0
viac ...

Pivná tour

Cesta do regiónu Liptov s jej krásnou prírodou a gurmánskymi špecialitami. Treky, ochutnávky, Liptovské dobroty, všetko na tomto krásnom výlete.
od$55
0
viac ...

Malokarpatská vínna cesta

Prehliadka viníc v čarokrásnom kraji spojená s ochutnávkou vín a rôznych domácich špecialít. Cesta sa prelína s návštevou historických pamiatok, malebných dediniek a pokocháme sa aj krásnou prírodou.
od$145
0
viac ...

Degustácia vín „Tokaj“

Región zapísaný do Unesca a víno, ktoré nenájdete nikde inde. Prehliadka starých kaštieľov a nádhernej prírody, to všetko v jeden deň a s nami s Eastslovakiatravel.
od$45
0
viac ...
1 2